Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARD Jarosław Dziemian od wielu lat propaguje wśród swoich gości i klientów zdrowy styl życia i zdrowe produkty. Poprzez Podlaskie Centrum Medyczne również zajmuje się zdrowiem i dba o pacjentów bezpośrednio.
W związku z tym nasza firma rozpoczyna nowe przedsięwzięcie na terenie "Zajazdu Dworek" w Choroszczy Nowosiółkach - Rynek „Natura“.
Chcielibyśmy, aby w tym jednym miejscu była możliwość bezpośredniej sprzedaży i zakupu wszystkiego tego, co wyhodują rolnicy okolicznych miejscowości, z najczystszego terenu Podlasia: serów, mleka, warzyw, owoców, przetworów, swojskich wędlin, kiszonych ogórków, kapusty, tradycyjnego pieczywa, rękodzieła ludowego i innych wyrobów. Planujemy, że Rynek będzie funkcjonował we wszystkie soboty, a w momencie zainteresowania wystawców i kupujących również w inne dni tygodnia. "Zajazd Dworek" zmieni od tej pory swój charakter i stanie się miejscem dbania o zdrowie i edukacji zdrowotnej. Restauracja oferować będzie wyroby regionalne i dania makrobiotyczne. Na miejscu zwiedzić będzie można poletka z uprawą ziół i zapoznać się z ich leczniczymi właściwościami oraz zastosowaniem w kuchni.
Sądzimy, że funkcjonowanie Rynku „Natura“ spotka się z zainteresowaniem licznego grona dostawców, jak i odbiorców, w związku z czym chcielibyśmy zaprosić wszystkich hodowców, ogrodników, rolników, twórców ludowych do współpracy i przyjazd ze swoimi towarami, a mieszkańców Choroszczy, Białegostoku i okolicznych miejscowości po udane zakupy zdrowych, ekologicznych produktów.
W miejscu tym jednak nie zabraknie też miejsca na inne stoiska handlowe: odzież, obuwie, słodycze, artykuły gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą, kosmetyki czy zabawki.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: telefon 85 66 28 104 lub adres e-mail biuro@jard.pl.


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2009 P.W. Jard. Pomysł i wykonanie Łukasz Wasilewski
All rights reserved.